Навігація по сайту Дитяче Турбюро Список таборів

Дитячі табори України

OnLine продаж

+38 050 201 02 02

 

+38 050 204 02 02

Дитячий табір Факел

Розташування:   Бердянськ

Вік:   7-16

Канікули 2022

ЗмінаДати Кількість днівВартість, грн

103.06 - 23.062114 700
224.06 - 14.072114 700
315.07 - 04.082114 700
405.08 – 25.082114 700
Мало Місць !!

*Акція: Знижка -10% для тих, хто вже був в таборі.

У вартість включено:

- Проживання;
- Харчування;
- Програма під керівництвом досвідченого персоналу (заходи, екскурсії, гуртки, майстер-класи тощо);
- Користування інфраструктурою табору;
- Медичне обслуговування на базі медпункту;
- Страхування.

У вартість не включено:

- трансфер: Київ - табір - Київ чи Харків - табір - Харків;
- додаткові послуги;
- особисті витрати.

Додатково оплачується:   "Київ-табір-Київ" - 1 700 грн

Про табір

Перевага табору «Факел» - поєднання безпеки, розвитку і комфорту, але головне - це принципово новий підхід до організації дитячого відпочинку, де діти - головні клієнти, і кожна дитина - вільна особистість.

 • Розкриваємо таланти;
 • Розвиваємо особистісні якості;
 • Пробуджуємо в дітях бажання до активної і свідомої життя;
 • Знаходимо нових друзів.

«Факел» - ми даруємо дітям справжнє дитинство.

Затишок, безпека і комфорт - умови, в яких живуть Ваші діти. Триповерхові і двоповерхові корпуси на самому березі Азовського моря з усіма зручностями в номері.

Будівництво корпусів було вироблено з використанням сучасних високоякісних безпечних будівельних матеріалів та сантехніки виробництва світових лідерів.

Весь відпочинок розбитий на п’ять тематичних напрямків - мовне, спортивно-квестове, архітектурно-дизайнерське, музичне і танцювальне. Так що діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

«Факел» розташований безпосередньо на березі моря в 5 кілометрах від Бердянська в змішаній, степовій зоні на власній обгородженій території, що охороняється площею близько 7 гектарів. Дендро-паркова зона «Факела» становить близько 70% території. Вона захищає табір від вітрів і дає тінь у літню спеку.

Літо в Бердянську починається в середині травня. Середня тривалість сонячного часу в червні - 320 годин, в липні - 355, в серпні - 332. Тому вода в морі, особливо в прибережних лагунах, прогрівається дуже швидко і вже в середині травня досягає 20-22 градусів за Цельсієм, а в червні- серпні - 26-28 градусів. У воді Азовського моря міститься велика кількість йодистих і бромних солей, які цілюще впливають на стан здоров’я дітей.

Клімат Азовського узбережжя приморський-степовий, помірно вологий, тонізуючий, без різких коливань температури, з великою кількістю сонця в літній період. Влітку легкі вітри - бризи, які вдень дмуть з моря на сушу, приносять свіже морське повітря, стримуючи спеку. Вночі бризи несуть нагріте повітря зі степу, пом’якшуючи прохолоду. Відносна вологість повітря не висока (60-80%), завдяки чому легше переноситься спека.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово знаходяться штатний лікар і медична сестра, які також (разом з вожатими табору) супроводжують дітей на пляж і знаходяться там з ними.

Кожна дитина на період перебування в таборі і на час переїзду застрахований за двома напрямками: медичне страхування і від нещасного випадку.

Медична страховка входить у вартість зміни.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темний час доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою. На пляжі працюють медичний працівник, інструктора з плавання і рятувальники.

Купити путівку в дитячий табір Факел можна на нашому сайті, оформивши заявку.

Розміщення

Діти розміщуються в 2 і 3 поверхових корпусах нової споруди. По 4-6 осіб в номері. У номерах ліжка з ортопедичними матрацами, подушки не викликають алергію, чисте і красиве постільна білизна, індивідуальні шафки приліжкові тумбочки.

Санвузли роздільні, в 3 поверхових корпусах в номері, а в 2 поверхових корпусах санвузли розташовані на поверхах в достатній відповідно до кількості дітей. Холодна і гаряча вода цілодобово. Загони розміщуються по поверхах. На кожному поверсі є хол з ТБ і аудіо апаратурою.

Двічі в день проходить волога санітарне прибирання приміщень корпусів, і санвузлів.

Харчування

Режим харчування: їдальня на 500 посадочних місць; 5-разове збалансоване харчування для дітей відповідно до норм СЕС.

Щодня:

 • свіжі фрукти та овочі;
 • 2 види гарячих супів;
 • 3 види других страв;
 • м’ясо;
 • риба;
 • чай;
 • напої;
 • молочна продукція;
 • кондитерські вироби;
 • випічка.

Кожен з житлових корпусів оснащений кулером з питною водою.

Інфраструктура

 • спальні корпуси;
 • кафе-їдальня;
 • спортивні майданчики;
 • футбольний стадіон;
 • багаття;
 • кінотеатр;
 • комп’ютерний клуб;
 • пральня;
 • власний піщаний пляж.

«Факел» має власний охороняється піщаний пляж розміром 50 на 300 метрів, який знаходиться на відстані 50 метрів від дитячих корпусів. Це дозволяє дітям брати з собою на пляж тільки головні убори, рушник і пляжне взуття.

На пляжі виконуються оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі і басейні, готуються до вечірніх заходів.

З метою забезпечення безпеки, купання дітей здійснюється тільки в присутності медичного працівника і матроса-рятувальника. Пляж обладнаний навісами від сонця.

Пляж «Факела» вже неодноразово ставав майданчиком для цікавих творчих справ у таборі. Це рольові ігри та фестивалі, танцювальні вечори і багато іншого.

Ігри на пляжі

На пляжі і в морі проводяться ігри, заняття пляжними видами спорту, змагання, «Веселі старти».

Мета педагогів при знаходженні з дітьми на пляжі - не тільки стежити за їх поведінкою і станом здоров’я, але і пропонувати їм цікаве і корисне проведення часу.

Програма

Створена нами в таборі дружній мікроклімат, сприяє творчому розвитку факельчан, їх вдосконалення та відкриттю нових талантів і здібностей.

Програма забезпечується професійними кадрами, здатними створювати атмосферу розвитку і співпраці. Проводяться святкові церемонії відкриття і закриття змін, квести та майстер-класи, хіт-паради, конкурсні та ігрові заходи, видовищні музичні, танцювальні, концертні заходи, вечірки. Планується безліч цікавих заходів, серед яких - спортивне шоу «КУБОК ФАКЕЛУ»,танцювальна битва серед загонів, що проводиться за аналогією популярного шоу «Майданс» та багато іншого.

В програмі:

 • розвиваючі ігрові конкурси;
 • конкурсні шоу програми;
 • тренінги;
 • майстер класи;
 • інтелектуальні ігри;
 • концерти, фестивалі, свята;
 • пляжні заходи («день Нептуна», «веселі старти» і т.д.).

В рамках загальнотабірних програми діють тематичні зміни, а також Школа Факельчан - де діти вчаться всього нового і цікавого.

Клуб англійської мови.

У нашому таборі дитина отримає чудову можливість спілкуватися з носіями англійської мови - викладачами і дітьми, і розвивати свої мовні навички в невимушеній обстановці. Викладачі - носії мови з США, штат Теннесі. У таборі діти не тільки розширять свій словниковий запас, а й придбають впевненість в своїх силах і стануть говорити більш побіжно. Ми впевнені, що канікули - найкращий час для зародження зерен нових знань, і створюємо для цього всі необхідні умови.

Канікули 2022

ЗмінаДати Кількість днівВартість, грн

103.06 - 23.062114 700
224.06 - 14.072114 700
315.07 - 04.082114 700
405.08 – 25.082114 700
Мало Місць !!

*Акція: Знижка -10% для тих, хто вже був в таборі.

У вартість включено:

- Проживання;
- Харчування;
- Програма під керівництвом досвідченого персоналу (заходи, екскурсії, гуртки, майстер-класи тощо);
- Користування інфраструктурою табору;
- Медичне обслуговування на базі медпункту;
- Страхування.

У вартість не включено:

- трансфер: Київ - табір - Київ чи Харків - табір - Харків;
- додаткові послуги;
- особисті витрати.

Київ

Перше Дитяче ТурБюро


м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 6, оф. 45 (Поділ)
(095) 001 20 50
(067) 907 20 50

Комментарии для сайта Cackle
Замовте консультацію по туру у нашого менеджера:
Консультація

Відгуки клиентів

Табори на морі

Організувати відпочинок з дитиною на морі — це означає оздоровити дитячий організм й подарувати школяру незабутні літні канікули. Найкращі можливості для оздоровлення, відпочинку та розвитку дитини вам запропонують табори на морі. На березі теплого моря у компанії однолітків й енергійних досвідчених вихователів на дітлахів очікує...