Навігація по сайту Дитяче Турбюро Список таборів

Дитячі табори України

OnLine продаж

+38 050 201 02 02

 

+38 050 204 02 02

Дитячий табір Озерний, АРТЕК-Буковель

Розташування:   комплекс Буковель, Івано-Франківська область

Вік:   12 -17

Канікули 2020

Зміна Дати К-ть днів Вартість, грн
110.06-18.0696 640
219.06-27.0696 640
328.06-06.0796 640
407.07-15.0796 640
516.07-24.0796 640
625.07-02.0896 640
703.08-11.0896 640
812.08-20.0896 640

Додатково оплачується:   трансфер, додаткові послуги, особисті витрати

Про табір

Дитячий табір "Озерний" один з 3-х об’єктів Міжнародного центру "Артек-Буковель". Табір розташований біля гірського озера на території комплексу "Буковель". Це табір активного відпочинку - туристичні походи в гори, проживання в наметах, орієнтування на місцевості, школа туризму, а також квести, конкурси та вечірні програми.

Купити путівку в дитячий табір Озерний, АРТЕК-Буковель можна на нашому сайті, оформивши заявку.

Розміщення

Проживання в туристичних наметах по 3-4 чол. на спеціально-обладнаному дерев’яної майданчику. Туалет, душ, умивальник - передбачені.

Харчування

5-ти разове харчування артеківців буде організовано в ресторані комплексу "Артек-Буковель".

Програма

1 зміна «Місце зустрічі – острів "А"»
10 червня – 18 червня

Розпочинай літо активно разом із табором «Озерний»!

Чому ми так любимо ходити в походи? Все просто – вони дають можливість, не поспішаючи, побачити оточуючий світ. Пожити в палатці, засинати під шум дерев, прокидатись під мелодійний спів птахів, вдихати аромат трав та квітів, поспівати під гітару біля вогнища, знайти нових друзів, пізнати самого себе та встановити контакт з природою – все це і є табір «Озерний». Сьогодні важливо робити перерви і відпочивати від переповнених та задушливих міст.

Такий чудовий релакс Ви зможете отримати, опинившись в нашому таборі, де для кожного створять доброзичливу атмосферу, допоможуть зануритись в світ природи та навчать азів туристичної справи. Тому обирайте літо на повну і бронюйте путівку у найатмосферніший табір, де зорі горять над головою, а поруч бринять гітари.

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Старт у літо», екоекскурсія «Стежками невідомого туриста», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Один за всіх», свято творчості «Наші таланти», спортивне орієнтування,туристична гра «Тур Град», спортивні рекорди, караоке-вечір «Лунає музика в "Артеку"», походи в гори – Хом’як, Синяк; походи на полонини: Ритеза, Плоска; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу, фестиваль артеківської пісні «"Артек" наповнює вітрила»;

загонові: експрес-довідник «Спорядження скелелаза-початківця. Корисні поради», тімбілдінг, майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Щиро про наше, артеківське»; вечір біля вогнища «Наші друзі», інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг, екоакція «Я – це моя Планета».

2 зміна «Ozernyi Discovery»
19 червня – 27 червня

«Озерний» – це душа лісу! А ще тут здається, що небо надзвичайно близько до нас, артеківців, що варто лише підстрибнути, щоб зачерпнути у долоні пухкі хмаринки. Тут легко забуваєш про міську метушню, зелені ландшафти швидко витіснять з пам’яті сірі багатоповерхівки з-за яких інколи вже й не видно сонця. Саме тут найкращий відпочинок для Вашої дитини, адже все сприяє цьому: зелений ліс довкола, команда професіоналів, які докладуть значних зусиль, щоб табірна зміна пройшла на відмінно, та програма насичена заходами настільки, що не вистачатиме часу потопати в соцмережах.

Цієї зміни ми будемо себе уявляти справжніми дослідниками. Як і на всім відомому телеканалі «Discovery», на нас чекає багато відкриттів та нових звершень. Ми підкорятимемо нові вершини та полонини, здобудемо базовий багаж знань із туристичної справи та знайдемо собі таких же зацікавлених товаришів.

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Нова артеківська хвиля», екоекскурсія «Рух у правильному напрямку», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Чемпіонат "Озерного"», ярмарок творчості «Талановита молодь», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Хіти від артеківців», туристична гра «Тур Град», походи в гори – Бабин Погар, Довга; походи на полонини: Томнатик, Блажів, Хом’яків; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та масового артеківського танцю;

загонові: експрес-довідник «Маркірування маршруту», тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, storytelling «Карпатські легенди»; вечір біля вогнища «Таємниці артеківців», інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг, екоакція «Посади дерево».

3 зміна «Перша експедиція "Озерного"»
28 червня – 6 липня

Основне правило перед тим як щось розпочинати – необхідно з усім ознайомитись і ретельно вивчити. Наприклад, що означає слово «експедиція»? Заглянемо у словник, отож – це подорож, поїздка, відрядження групи людей, загону зі спеціальною метою, спеціальним завданням.

Все, вирішено! Ми будемо досліджувати наші можливості, здійснимо подорож найказковішими стежками Карпат, а все заради того, щоб збагатитись позитивними емоціями, знайти нових друзів та відпочити на усі 100%.

Проживання в комфортабельних палатках серед Карпатських гір, 5- разове харчування, насичена на заходи артеківська програма – ми готові зустрічати вас!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Набір учасників експедиції», екокросворд «Мій вплив на оточення», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Перегони артеківців», туристична гра «Тур Град», ярмарок творчості «Скарб "Артеку" – його діти», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Діти "Артек-Буковелю" запалюють», походи в гори – Синяк, Малий Горган, Довга; походи на полонини: Плоска, Хом’яків; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та конкурс агіттеатрів;

загонові: експрес-довідник «Дикий туризм: правила і методи виживання», тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, storytelling «Карпатські легенди»; вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

4 зміна «Рух за азимутом. Напрямок "Озерний"»
7 липня – 15 липня

Як поєднати відпочинок в легендарному таборі та вікенд в горах?

Все просто! Табір «Озерний» забезпечить вам релакс наповну, але не забувайте слідувати за азимутом гарного настрою та очікувань чудової зміни, він приведе кожного у правильну локацію, а саме – до нас!

Які ж причини «чому саме сюди?»: тут за один день ти зможеш оволодіти таємницями туристичної справи, вирушити в похід у гори, самостійно встановити намет, організувати з своїм загоном творчий виступ, узяти участь у спортивних змаганнях, покататись на катамаранах чи велосипедах. Увечері на тебе чекатиме душевна атмосфера навколо вогнища або ж запальні ритми сучасної дискотеки.

Не забувай слідувати за стрілкою позитиву!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Наш орієнтир – "Артек-Буковель"», екоакція «Власний проект, щодо змін у майбутньому», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Наука перемагати», туристична гра «ТурГрад», ярмарок творчості «Per aspera ad astra», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Яскравий вогник артеківської пісні», походи в гори – Хом’як, Синяк, Довга; походи на полонини: Ритеза, Томнатик, Блажів; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та фестиваль інсценізованої казки;

загонові: експрес-довідник «Пішохідний туризм: основи та характеристика», тімбілдінг, майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Карпатські легенди»; вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

5 зміна «Таємниця карпатського компаса»
16 липня – 24 липня

Ми готуємося до встановлення нових рекордів. Вершини все вище й вище! Швидкість зростає! Знання туристичної справи покращуються! А це свідчить, що озерники знову вирушають у мандри карпатським лісом, адже їх веде за собою таємниця карпатського компаса.

Протягом усієї зміни на нас чекатимуть різні приємні несподіванки: аерохокей, катання на катамаранах та велосипедах, походи до мальовничих куточків Карпат, перебування в горах сам-на-сам із природою. І звичайно, дивовижна артеківська атмосфера буде поряд із юними туристами. Після тривалих подорожей можна відпочити разом із своїми друзями та вожатими на масовці або дискотеці, чи провести затишний вечір біля рум’яного багаття.

Сумно не буде! Складай свій рюкзак та вирушаємо на пошуки пригод разом!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Наш орієнтир – "Артек-Буковель"», туристична гра «ТурГрад», екоакція «Власний проект, щодо змін у майбутньому», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Наука перемагати», ярмарок творчості «Per aspera ad astra», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Яскравий вогник артеківської пісні», походи в гори – Хом’як, Синяк, Довга; походи на полонини: Ритеза, Блажів, Хом’яків; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та творчий бенефіс;

загонові: експрес-довідник «Туризм як явище життя», майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Хорор-вечір у "Артеці"»; вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

6 зміна «Острів "Озерний" на горизонті»
25 липня – 2 серпня

Що є для вас літо? Для нас воно асоціюється насиченим відпочинком, походами в гори та неймовірними пригодами! Справді, все це є невід’ємною ознакою озерного стилю життя: без пригод тут ніяк!

Поряд із вами будуть друзі та вожаті, які наповнять зміну особливими емоціями, які можуть виникати та існувати лише в одному місці на Землі – в «Артек-Буковелі»! Своєрідний мікс із туристичних заходів, творчих виступів, яскравих масовок – охх…аж мурашки біжать по шкірі від таких передчуттів, і все це незабаром!

Плануй свій відпочинок вже сьогодні, тому немає часу зволікати!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Озерна Робінзонада», екоакція «Що приховує відмітка "eco friendly"?», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Активні туристи», туристична гра «ТурГрад», ярмарок творчості «Per aspera ad astra», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Лунає "Артек-Буковель"», походи в гори – Хом’як, Бабин Погар, Довга; походи на полонини: Ритеза, Плоска; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та фестиваль артеківської пісні;

загонові: експрес-довідник «Що необхідно мати з собою в горах туристу?», тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Життя до "Артеку"»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

7 зміна «Маршрут нових відкриттів»
3 серпня – 11 серпня

Цифра 7 завжди мала позитивний магічний характер, і наша зміна не виключення! Навчитись туристичної справи, оволодіти навичками орієнтування на місцевості, надавати домедичну допомогу, пакувати туристичний рюкзак, розводити багаття – все це доповнить нашу і так цікаву зміну у таборі «Озерний». Закріпити набуті знання ви зможете під час походів у гори разом із своїми товаришами та вожатими. Після подолання такого «туристичного марафону» можна буде гордо носити звання «турист».

Поєднання безпеки, якісного харчування, оточення таких же активних та цікавих товаришів – це основні складові хорошої зміни, і до того ж у кожного з’явиться бажання повернутися сюди знову і знову.

«Озерний» – це шанс відкрити нові здібності! І повірте, ви зрадієте, досягнувши вершини.

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Христофор Колумб запрошує на борт», екоатлас «На материку людяності», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «Тільки вперед!», туристична гра «Тур Град», ярмарок творчості «Талановитий я, талановита артеківська сім’я», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Хіти 2010-х», походи в гори – Хом’як, Синяк та походи на полонини: Плоска, Томнатик, Блажів, Хом’яків; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та масового артеківського танцю;

загонові: експрес-довідник «Я йду в похід і беру з собою…», тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Мої кращі метаморфози»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

8 зміна «Тільки вгору!»
12 серпня – 20 серпня

Приготувались, затамували подих, бо планується остання зміна в таборі «Озерний» літа 2020. Ці 9 днів ми будемо рухатись лише до вершини, до перемог, на нас чекає багато конкурсів, квестів, випробувань, а найголовніше – це артеківська атмосфера.

Мрієш підкорити Еверест? Розпочнемо підготовку з артеківських вершин: тут тебе навчать основам техніки гірського туризму, тут сприяють вихованню в тобі кращих рис – бути самостійним, наполегливим, відданим та життєрадісним, в тобі проявляться риси лідерства, саме тут ти просякнеш красою карпатських краєвидів і вже назавжди ці моменти закарбуються в твоїй пам’яті.

Педагоги-організатори зроблять усе можливе, аби ти став частиною великої артеківської родини, до якої захочеш повертатися знову і знову. Не втрать останній шанс літніх канікул стати ще різноманітнішими, ще цікавішими!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу;

табірні: посвята в туристи, творча презентація загонів «Стаємо в артеківське коло», еко-кросворд «Зелена планета», свято спорту і туризму, командно-туристичний маршрут «КомандА», туристична гра «Тур Град», ярмарок творчості «Ліга талантів», спортивне орієнтування, спортивні рекорди, караоке-вечір «Музична вертикаль», походи в гори – Хом’як, Синяк, Довга; походи на полонини: Ритеза, Плоска, Томнатик; дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, конкурс черлідингу та масового артеківського танцю;

загонові: експрес-довідник «Інтенсивний курст туризму», тімбілдінг, заняття з техніки гірського туризму – альптехніка, крутопохила переправа, навісна переправа, скелелазіння, в’язання вузлів; storytelling «Неймовірні історії мого загону»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету, вечори біля вогнища, інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг.

Канікули 2020

Зміна Дати К-ть днів Вартість, грн
110.06-18.0696 640
219.06-27.0696 640
328.06-06.0796 640
407.07-15.0796 640
516.07-24.0796 640
625.07-02.0896 640
703.08-11.0896 640
812.08-20.0896 640
Київ

Перше Дитяче ТурБюро


м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 6, оф. 45 (Поділ)
(095) 001 20 50
(067) 907 20 50

Комментарии для сайта Cackle
Замовте консультацію по туру у нашого менеджера:
Консультація

Відгуки клиентів

Табори в Карпатах

Дитячі табори в Карпатах — це чудовий варіант весняно-літнього активного відпочинку для дітей шкільного віку, де дитина зможе не лише цікаво провести час у компанії однолітків і доброзичливих уважних вихователів, але й пройти спортивну або язикову освітню програму. Затишні умови проживання, корисне харчування та дбайливий досвідчений...